Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Loża Rycerzy Teutońskich

Loża Teutońska to organizacja skupiająca w sobie najwybitniejszych Teutończyków. Powstała, by zjednoczyć w jednym miejscu ludzi bez względu na poglądy polityczne, religijne, oreirntację i pochodzenie.
Czasy Loży sięgają cesarza Hergoliena Wielkiego, który to w 1673 roku powołał do życia elitarną organizację nazwaną Lożą Rycerzy Teutońskich. Początkowo w jej skład wchodzili tylko szlachetnie urodzeni i nobilitowani, jednak z czasem do Loży zaczęto przyjmować również kupców, ludzi nauki i polecanych przez cesarza ludzi.
W czasach Cesarstwa, każdy władca był Wielkim i Przewielebnym Mistrzem, z czasem ten urząd stał się elekcyjny. Do dziś krążą legendy mówiące o wspaniałych i ogromnych skarbach, jekie mieli zgromadzić Rycerze, co oczywiście jest tylko legendą.
Członkowie Loży spotykają się w Świątyniach, podczas spotkań wszyscy, bez względu na posiadany tytuł, stopień wtajemniczenia lub pełnioną funkcję zwracają się do siebie bracie lub siostro. Nigdy nie wolno dyskutować w Loży na tematy związane z polityką lub religją oraz poruszać tematów, które mogą poróżnić członków. Każdy członek Loży jest także zaobligowany do pomocy drugiemu członkowi, czy to materialnej, czy też zwykłego wsparcia. Obowiązuje zasada braterstwa, jedności i współpracy.
Loża w czasach obecnych stoi na straży teutonizmu, jej głównym zadaniem jest zjednoczenie Teutońskiego Narodu i stanie na straży jego honoru.